Double Room | Dempa Hotel | İstanbul İçeriğe geç
O Nas

Posiadanie idealnej lokalizacji blisko wszystkich zabytków historycznych i centrów handlowych jest wygodne dla naszych gości. Znajduje się w odległości spaceru od Hagii Sophii, Błękitnego Meczetu, Pałacu Topkapi, Muzeum Archeologicznego, Cysterny Bazylikowej, Wielkiego Bazaru, Bazaru Przypraw, Kamienia Milenijnego oraz Hipodromu Bizantyjskiego, które są najważniejszymi punktami orientacyjnymi miasta. Hotel Dempa ma 33 pokoje ze 90 łóżkami, w tym 10 pokoi rodzinnych. Wszystkie pokoje zapewniają prywatną łazienkę, szybkie i bezprzewodowe łącze internetowe, suszarkę do włosów, system telefonic...

Standart Room

Double Room

Informacje o Pokojach

  • Wielkość Pokoju : 35 m²

  • Liczbę Pokoi: 1

  • Liczba Łazienek: 1

Udogodnienia w Pokoju

Łazienka

  • Prysznic
  • Suszarka do Włosów
  • Pantofel
  • Ręcznik

Jedzenie i napoje

  • Czajnik
  • Minibar
  • Woda Butelkowana

Technika i rozrywka

  • Połączenie Internetowe
  • Telefon
  • TV
  • Kanały Satelitarne
  • Gniazdka Elektryczne

Ogrzewanie i chłodzenie

  • Ogrzewanie
  • Klimatyzator

Bezpieczeństwo

  • Sejf

Wyposażenie pokoju

  • Materiały Boucle

Porównaj pokoje

Pokój Wielkość Pokoju Osoby Maks. osób
Single Room 10 m² 1 dorosły 1
Double Room Ten pokój 35 m² 2 dorosłych 2
Twin Room 35 m² 2 dorosłych 2
Triple Room 35 m² 3 dorosłych, 1 dziecko 3
Quadruple Room 35 m² 4 dorosłych, 2 dzieci 4

Najczęściej zadawane pytania

Ile osób może zamieszkać w pokoju Double Room?

Pokój Double Room mieści do 2 osób.

Jaką powierzchnię ma pokój Double Room?

Pokój Double Room ma powierzchnię 35 m².

Jakie łóżka są dostępne w pokoju Double Room?

Dostępne łóżka: Łóżko Francuskie.

Jakie udogodnienia oferuje pokój Double Room?

Najważniejsze udogodnienia: Prysznic, Czajnik, Ogrzewanie, Połączenie Internetowe, Klimatyzator, Minibar, Suszarka do Włosów, Sejf.

Jak zarezerwować pokój Double Room?

Rezerwacji można dokonać bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej obiektu Dempa Hotel, wybierając daty i liczbę gości w wyszukiwarce na tej stronie.